top of page

SPONT NUTRİ GREEN APPLE

YEŞİL ELMA AROMA VERİCİ

NAME OF THE PRODUCT

SPONT NUTRİ GREEN APPLE

BRAND

SPONT NUTRİ

PRODUCT CODE

SPK-AV055TT

PRODUCT GROUP

GIDA ÜRÜNLERİ (İNSAN-HAYVAN)

PRODUCT CLASS

KATKI MADDESİ

PRODUCT FORM

SIVI

PACKAGING

1 L, 5L, 20 L PLASTİK ŞİŞE

ORIGIN

YERLİ ÜRETİM

ABOUT PRODUCT

SPONT Nutri SPONT NUTRİ GREEN APPLE aroma verici Gıda Ürünlerinde Kullanım İçindir

Bileşenler: Monopropilen Glikol, Aroma Maddeleri

Çözünürlük: Suda Çözünür

Aroma Eklenebilecek Gıdalar:

İzin verilen bitmiş ürünlerde, Türk Gıda Kodeksi Gıda Katkı Maddeleri Yönetmeliği, Türk Gıda Kodeksi Aromalar ve Aroma Verme Özelliği Taşıyan Gıda Bileşenleri Yönetmeliği ve dikey tebliğlerdeki düzenlemelere uygun olarak ilgili sınırlamalar dikkate alınarak kullanılır.

WHY CHOOSE

Kullanım Talimatı:

Türk Gıda Kodeksi Aroma Vericiler ve Aroma Özelliği Taşıyan Gıda Bileşenleri Yönetmeliği uyarınca üretimi yapılan veya üretilmesi planlanan nihai ürüne ilişkin dikey tebliğlerde; Eklenebileceği gıdalar, kullanım koşulları, maksimum miktarları ve kısıtlamalar dikkate alınarak kullanılmalıdır. Türkiye dışındaki ülkelerde kullanılması planlanıyorsa ilgili ülkenin yasal düzenlemeleri dikkate alınmalıdır. Ürün performansı, üretim koşullarına, makine ve ekipmanların yapısı ve performansına, mevsimsel değişkenlere ve diğer hammaddelere bağlı olarak farklılık gösterebilir. En uygun kullanım miktarını belirlemeden önce minimum miktarlar (1 ml aroma/1 kg-L bitmiş ürün) denemeleri yapılmalıdır.

ADVICES

YASAL UYARILAR : Serin kuru ışıksız ve çocukların ulaşamayacağı bir yerde muhafaza ediniz. Ürün ambalajını başka amaçla kullanmayınız. Ürün içeriği ve kullanım şekli ile ilgili daha fazla bilgiye web sitemizden veya çağrı merkezimizi üzerinden uzmanlarımıza danışarak ulaşabilirsiniz.

LEGAL NOTICES

THIS PRODUCT IS NOT A MEDICINE AND CANNOT BE USED FOR THERAPY. The information and recommendations on this page are for informational purposes only. Please consult a specialist before use. Carefully read all the information on the product label. KUZEY NUTRITION is never responsible and cannot be held responsible for any negative situation that may arise from the misuse of the product. 

 

KUZEY NUTRITION AUTHORIZED BY TR Ministry of Agriculture and Forestry aTR-0500076 | 20.06.2018 IS THE MANUFACTURER OF FEED ADDITIVES SUBJECT TO APPROVAL NO.

bottom of page