top of page

MAYSO BEEF

KOYUN VE KEÇİLERE ÖZEL MAYALI VİTAMİN MİNERAL KOMPLEXİ

ÜRÜN ADI

MAYSO BEEF

MARKA

SPONT NUTRİ

ÜRÜN KODU

SPK-MYS055PRSKK-B

ÜRÜN GRUBU

KOYUN - KEÇİ

ÜRÜN SINIFI

YEM KATKI MADDESİ

ÜRÜN FORMU

TOZ

AMBALAJ

25 KG KRAFT

MENŞEİ

YERLİ ÜRETİM

ÜRÜN HAKKINDA

SPONT Nutri MAYSO BEEF A, D, E ve B vitaminleri, mineraller, amino asitler, canlı maya, toksin bağlayıcılar ve bitkisel ekstrakt içeren besi hayvanlarına özel destekleyici bir yem katkı maddesidir.

NEDEN TERCİH EDİLMELİ

SPONT Nutri MAYSO BEEF günlük düzenli kullanımda; BESİ hayvanlarının vitamin, mineral ve enerji ihtiyacının karşılanmasına destek olur. Besi hayvanlarının sakinleşmesine, atlama ve tos vurma gibi huzursuzluğa yol açan davranışların azalmasına destek olur. Hayvanların et ve döl verimini arttırır. Kırmızı etin renk ve kalitesinin daha uzun süre korunmasını sağlar. Hayvanların bağışıklık sistemini destekler. Canlı ağırlığın artmasına destek olur. Toksinleri bağlayarak olumsuz koşulların azalmasına destek olur. Metabolik hastalık riskinin azalmasına destek olur. Hayvanların iştahını ve yemden yararlanma oranını arttırır. Ayak ve tırnakların güçlenmesine yardımcı olur.

TAVSİYELER

SPONT Nutri MAYSO BEEF A, D, E ve B vitaminleri, mineraller, amino asitler, canlı maya, toksin bağlayıcılar ve bitkisel ekstrakt içeren besi hayvanlarına özel destekleyici bir yem katkı maddesidir. Besi ve Süt Sığırlarında 100 g/gün, Buzağılarda 25 g/gün, Koyun ve Keçilerde 20 g/gün, Kuzu ve Oğlaklarda 10 g/gün Ton Yeme 10 kg/ton, Tüm Hayvanlarda Yemle Karıştırılarak Kullanılır Kullanmadan önce mutlaka hayvan besleme uzmanınıza veya veteriner hekiminize danışınız.

YASAL UYARILAR

BU ÜRÜN BİR İLAÇ DEĞİLDİR VE TEDAVİ AMACIYLA KULLANILAMAZ. Bu sayfada bulunan bilgiler ve tavsiyeler bilgilendirme amaçlıdır. Kullanmadan önce mutlaka uzmana danışınız. Ürün etiketinde bulunan tüm bilgileri dikkatlice okuyunuz. KUZEY NUTRİTİON ürünün hatalı kullanılmasından kaynaklanabilecek olumsuz tüm durumlardan asla sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. 

 

KUZEY NUTRİTİON T.C. TARIM VE ORMAN BAKANLIĞINCA YETKİLENDİRİLMİŞ aTR-0500076 | 20.06.2018 NOLU ONAYA TABİ YEM KATKI ÜRÜNLERİ ÜRETİCİSİDİR

bottom of page