top of page

VİTOMELL

KOYUN VE KEÇİLERE ÖZEL % 55 MELASLI YALAMA BLOGU - YALAMA KOVASI

ÜRÜN ADI

VİTOMELL

MARKA

VİTOMELL

ÜRÜN KODU

KN-YK055RMB-VT20

ÜRÜN GRUBU

KOYUN - KEÇİ

ÜRÜN SINIFI

YEM KATKI MADDESİ

ÜRÜN FORMU

KATI JEL

AMBALAJ

20 KG KOVA

MENŞEİ

YERLİ ÜRETİM

ÜRÜN HAKKINDA

Melas Bazlı Vitomell Yalama Blogu tüm ruminant (inek, düve, sığır, manda, koyun, keçi) hayvanların ve atların günlük enerji, vitamin ve mineral ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kullanılmaktadır.

NEDEN TERCİH EDİLMELİ

Yüksek enerjili içeriğiyle salya salınımını, rumendeki bakteri etkinliğini, yemden faydalanmayı ve hayvanların iştahını arttırarak et ve süt veriminin yükselmesine destek sağlar. Hayvanların özellikle yaz döneminde artan enerji ihtiyaçlarının karşılanmasına, kuru madde tüketimin artmasına, verim kayıplarına neden olan subklinik asidoz probleminin, döl tutmama sorunları ile hayvanların toprak veya yabancı madde yeme alışkanlığının azalmasına destek sağlayan takviye edici bir yem katkı ürünüdür.

TAVSİYELER

ÇOK UZUN SÜRE AÇ KALMIŞ HAYVANLARIN ÖNÜNE ANİDEN ve UZUN SÜRE SERBEST Vitomell Yalama Blogu tüm ruminant (inek, düve, sığır, manda, koyun, keçi) hayvanların ve atların günlük enerji, vitamin ve mineral ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kullanılmaktadır. YALAMAYA BIRAKMAYINIZ. Sığırlarda 100-150 g/gün, Atlarda 100-150 g/gün, Koyunlarda 20-50 g/gün, Taylarda 20-50 g/gün, Buzağılarda 20-50 g/gün, Kuzularda 10-20 g/gün kullanılması tavsiye edilir. Vitomell Yalama Blogu günde 1-2 saat hayvanın önünde tutulmalıdır.

YASAL UYARILAR

BU ÜRÜN BİR İLAÇ DEĞİLDİR VE TEDAVİ AMACIYLA KULLANILAMAZ. Bu sayfada bulunan bilgiler ve tavsiyeler bilgilendirme amaçlıdır. Kullanmadan önce mutlaka uzmana danışınız. Ürün etiketinde bulunan tüm bilgileri dikkatlice okuyunuz. KUZEY NUTRİTİON ürünün hatalı kullanılmasından kaynaklanabilecek olumsuz tüm durumlardan asla sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. 

 

KUZEY NUTRİTİON T.C. TARIM VE ORMAN BAKANLIĞINCA YETKİLENDİRİLMİŞ aTR-0500076 | 20.06.2018 NOLU ONAYA TABİ YEM KATKI ÜRÜNLERİ ÜRETİCİSİDİR

bottom of page