top of page

ÜRETİM TESİSİMİZ

NEREDE VE NASIL ÜRETİYORUZ

Amasya Merkez/Boğazköy’de kurulan Yem Katkıları Üretim Tesisimiz 2400 metrekare kapalı alanda üretim yapmaktadır.

 

İmalatımız da kullanılan her türlü parça ve malzeme insan sağlığı ve doğaya zararlı olmaması için titizlikle seçilmiş tamamı AISI normlarına uygun 304 ve 316 standartlarında sertifikalı paslanmaz çelikten imal edilmiştir.

 

Ürettiğimiz her üründe yüksek kalite standartlarını ve en önemlisi bilimsel verileri çok önemsiyoruz bu nedenle AR-GE yatırımlarımızı ve çalışmalarımızı her geçen gün arttırıyoruz.

NELER ÜRETİYORUZ

Amasya ilinde bulunan fabrikamızda; büyükbaş ve küçükbaş besi ve süt hayvanları, kanatlı hayvanlar, pet hayvanları, arıcılık, balıkçılık, egzotik hayvanlar gibi geniş bir hayvan ırk/cins/tür grubuna;  vitamin, mineral, aminoasit içeren sıvı, toz, tablet, krem, granül ve pelet yem katkı ürünleri (premiksler, mamalar, yalama kovaları vb.) üretiyoruz.

Ürün yelpazemizin en değerli ürün grubu olan ve üretim teknolojisi ve üretim prosesiyle Türkiye'de ilk olan BYPASS'lı ürünlerle hayvan beslemedeki hedeflerimizi bir adım daha ileriye taşıdık. Yem katkı ürünlerini bypasslayarak ortaya çıkarttığımız bypass yağ ve bypass promix gibi ana ürün gruplarımızı hayvancılığın geleceğine sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

ÖZEL ÇÖZÜMLER SUNUYORUZ

Biz klasik bir üretim modelini değil özel çözümler sunabilen bir üretim modelini benimsiyoruz. Bu nedenle hızlı üretim kabiliyetimizle fabrikamızda hayvancılık işletmelerine özel ürünler üreterek işletmelere önemli bir destek sağlıyoruz. 

WhatsApp Image 2021-12-19 at 16.39_edited.jpg
TÜRKİYE'NİN İLK ÜRETİM TESİSİ

Tüm premiksi bypasslama teknolojisine sahip Türkiye'nin ilk üretim tesisini Amasya'da kurduk.

Bu gurur hepimizin...

bottom of page