top of page

SPONT NUTRİ GREEN APPLE

YEŞİL ELMA AROMA VERİCİ

ÜRÜN ADI

SPONT NUTRİ GREEN APPLE

MARKA

SPONT NUTRİ

ÜRÜN KODU

SPK-AV055TT

ÜRÜN GRUBU

GIDA ÜRÜNLERİ (İNSAN-HAYVAN)

ÜRÜN SINIFI

KATKI MADDESİ

ÜRÜN FORMU

SIVI

AMBALAJ

1 L, 5L, 20 L PLASTİK ŞİŞE

MENŞEİ

YERLİ ÜRETİM

ÜRÜN HAKKINDA

SPONT Nutri SPONT NUTRİ GREEN APPLE aroma verici Gıda Ürünlerinde Kullanım İçindir

Bileşenler: Monopropilen Glikol, Aroma Maddeleri

Çözünürlük: Suda Çözünür

Aroma Eklenebilecek Gıdalar:

İzin verilen bitmiş ürünlerde, Türk Gıda Kodeksi Gıda Katkı Maddeleri Yönetmeliği, Türk Gıda Kodeksi Aromalar ve Aroma Verme Özelliği Taşıyan Gıda Bileşenleri Yönetmeliği ve dikey tebliğlerdeki düzenlemelere uygun olarak ilgili sınırlamalar dikkate alınarak kullanılır.

NEDEN TERCİH EDİLMELİ

Kullanım Talimatı:

Türk Gıda Kodeksi Aroma Vericiler ve Aroma Özelliği Taşıyan Gıda Bileşenleri Yönetmeliği uyarınca üretimi yapılan veya üretilmesi planlanan nihai ürüne ilişkin dikey tebliğlerde; Eklenebileceği gıdalar, kullanım koşulları, maksimum miktarları ve kısıtlamalar dikkate alınarak kullanılmalıdır. Türkiye dışındaki ülkelerde kullanılması planlanıyorsa ilgili ülkenin yasal düzenlemeleri dikkate alınmalıdır. Ürün performansı, üretim koşullarına, makine ve ekipmanların yapısı ve performansına, mevsimsel değişkenlere ve diğer hammaddelere bağlı olarak farklılık gösterebilir. En uygun kullanım miktarını belirlemeden önce minimum miktarlar (1 ml aroma/1 kg-L bitmiş ürün) denemeleri yapılmalıdır.

TAVSİYELER

YASAL UYARILAR : Serin kuru ışıksız ve çocukların ulaşamayacağı bir yerde muhafaza ediniz. Ürün ambalajını başka amaçla kullanmayınız. Ürün içeriği ve kullanım şekli ile ilgili daha fazla bilgiye web sitemizden veya çağrı merkezimizi üzerinden uzmanlarımıza danışarak ulaşabilirsiniz.

YASAL UYARILAR

BU ÜRÜN BİR İLAÇ DEĞİLDİR VE TEDAVİ AMACIYLA KULLANILAMAZ. Bu sayfada bulunan bilgiler ve tavsiyeler bilgilendirme amaçlıdır. Kullanmadan önce mutlaka uzmana danışınız. Ürün etiketinde bulunan tüm bilgileri dikkatlice okuyunuz. KUZEY NUTRİTİON ürünün hatalı kullanılmasından kaynaklanabilecek olumsuz tüm durumlardan asla sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. 

 

KUZEY NUTRİTİON T.C. TARIM VE ORMAN BAKANLIĞINCA YETKİLENDİRİLMİŞ aTR-0500076 | 20.06.2018 NOLU ONAYA TABİ YEM KATKI ÜRÜNLERİ ÜRETİCİSİDİR

bottom of page