top of page

MİLK DRY

KURU DÖNEM DESTEKLEYİCİ YEM KATKISI

ÜRÜN ADI

MİLK DRY

MARKA

SPONT NUTRİ

ÜRÜN KODU

SPK-DRY055PRSIS

ÜRÜN GRUBU

SÜT SIĞIRLARI

ÜRÜN SINIFI

YEM KATKI MADDESİ

ÜRÜN FORMU

TOZ

AMBALAJ

25 KG KRAFT

MENŞEİ

YERLİ ÜRETİM

ÜRÜN HAKKINDA

SPONT Nutri MİLK DRY A,D ve E vitaminleri, mineraller, yağ asitleri ve bitkisel ekstrakt içeren destekleyici bir yem katkı maddesidir.

NEDEN TERCİH EDİLMELİ

Süt sığırlarında kuru dönem buzağılamadan hemen öncesine rastlar ve süt sığırlarında süt verimleri için çok önemli bir dönemidir. Meme hücrelerinin yenilenmesi, buzağının normal gelişimi ve laktasyon dönemine hazırlık bu dönemde başlar. Hayvanların bu dönemde sağlıklı beslenmesi hem kendi hem de buzağı sağlığı için çok önemlidir. SPONT Nutri MİLK DRY günlük düzenli kullanımda; sığırların vitamin, mineral ve enerji ihtiyacını önemli ölçüde karşılar. Güç doğum, metrit ve süt humması görülme riskini azaltır. Hayvanların bağışıklık sistemini destekler. Süt, süt yağı ve canlı ağırlığın artmasına destek olur. Toksinleri bağlayarak olumsuz koşulların azalmasına destek olur. Doğum sonrası metabolik hastalık riskinin azalmasına destek olur. Bağırsağın savunma sistemini destekler. Hayvanların iştahını ve yemden yararlanma oranını arttırır.

TAVSİYELER

SPONT Nutri MİLK DRY A,D ve E vitaminleri, mineraller, yağ asitleri ve bitkisel ekstrakt içeren destekleyici bir yem katkı maddesidir. Kullanmadan önce mutlaka hayvan besleme uzmanınıza veya veteriner hekiminize danışınız.

YASAL UYARILAR

BU ÜRÜN BİR İLAÇ DEĞİLDİR VE TEDAVİ AMACIYLA KULLANILAMAZ. Bu sayfada bulunan bilgiler ve tavsiyeler bilgilendirme amaçlıdır. Kullanmadan önce mutlaka uzmana danışınız. Ürün etiketinde bulunan tüm bilgileri dikkatlice okuyunuz. KUZEY NUTRİTİON ürünün hatalı kullanılmasından kaynaklanabilecek olumsuz tüm durumlardan asla sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. 

 

KUZEY NUTRİTİON T.C. TARIM VE ORMAN BAKANLIĞINCA YETKİLENDİRİLMİŞ aTR-0500076 | 20.06.2018 NOLU ONAYA TABİ YEM KATKI ÜRÜNLERİ ÜRETİCİSİDİR

bottom of page