top of page

TOXİNO

BESİ VE SÜT SIĞIRLARINA ÖZEL TOKSİN BAĞLAYICI

ÜRÜN ADI

TOXİNO

MARKA

SPONT NUTRİ

ÜRÜN KODU

SPK-TXN055PRSKK

ÜRÜN GRUBU

RUMİNANT VE KANATLI

ÜRÜN SINIFI

YEM KATKI MADDESİ

ÜRÜN FORMU

TOZ

AMBALAJ

25 KG KRAFT

MENŞEİ

YERLİ ÜRETİM

ÜRÜN HAKKINDA

SPONT Nutri TOXİNO içeriğinde bulunan maddelerle kesif veya kaba yemde oluşabilecek toksinleri bağlayarak hayvanlara zarar vermesini azaltan, yemden yararlanmayı arttıran destekleyici ve koruyucu bir yem katkı maddesidir.

NEDEN TERCİH EDİLMELİ

Toksinler tüm canlılar için çok tehlikeli olabilen zararlı bileşiklerdir. Hayvan beslemede kaba ve kesif yemlerde farklı nedenlerle toksinler oluşabilmekte ve hayvanın bu yemleri tüketmesiyle zehirlenmeye varan ciddi sorunlar ortaya çıkabilmektedir. SPONT Nutri TOXİNO içeriğinde bulunan maddelerle kesif veya kaba yemde oluşabilecek toksinleri bağlayarak hayvanlara zarar vermesini azaltan, yemden yararlanmayı arttıran destekleyici ve koruyucu bir yem katkı maddesidir. Günlük düzenli kullanımda; Hayvanların bağışıklık sistemini destekler. Toksinleri bağlayarak olumsuz koşulların azalmasına destek olur. Bağırsağın savunma sistemini destekler. Hayvanların iştahını ve yemden yararlanma oranını arttırır.

TAVSİYELER

SPONT Nutri TOXİNO içeriğinde bulunan maddelerle kesif veya kaba yemde oluşabilecek toksinleri bağlayarak hayvanlara zarar vermesini azaltan, yemden yararlanmayı arttıran destekleyici ve koruyucu bir yem katkı maddesidir. Sığırlarda 20-75 g/gün, Buzağılar, Koyunlar ve Keçilerde 5-15 g/gün, Kuzular ve Oğlaklarda 3-5 g/gün, Kanatlı Hayvanlarda 3-5 kg/ton Yemle Karıştırılarak Kullanılır Kullanmadan önce mutlaka hayvan besleme uzmanınıza veya veteriner hekiminize danışınız.

YASAL UYARILAR

BU ÜRÜN BİR İLAÇ DEĞİLDİR VE TEDAVİ AMACIYLA KULLANILAMAZ. Bu sayfada bulunan bilgiler ve tavsiyeler bilgilendirme amaçlıdır. Kullanmadan önce mutlaka uzmana danışınız. Ürün etiketinde bulunan tüm bilgileri dikkatlice okuyunuz. KUZEY NUTRİTİON ürünün hatalı kullanılmasından kaynaklanabilecek olumsuz tüm durumlardan asla sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. 

 

KUZEY NUTRİTİON T.C. TARIM VE ORMAN BAKANLIĞINCA YETKİLENDİRİLMİŞ aTR-0500076 | 20.06.2018 NOLU ONAYA TABİ YEM KATKI ÜRÜNLERİ ÜRETİCİSİDİR

bottom of page