top of page

MAYUN PLUS

BESİ VE SÜT SIĞIRLARINA ÖZEL CANLI MAYA VE DENİZ ALGLİ YEM KATKISI

ÜRÜN ADI

MAYUN PLUS

MARKA

SPONT NUTRİ

ÜRÜN KODU

SPK-MYN055PRSKK-P

ÜRÜN GRUBU

SIĞIR - KOYUN - KEÇİ

ÜRÜN SINIFI

YEM KATKI MADDESİ

ÜRÜN FORMU

TOZ

AMBALAJ

25 KG KRAFT

MENŞEİ

YERLİ ÜRETİM

ÜRÜN HAKKINDA

SPONT Nutri MAYUN PLUS Canlı Maya, Deniz Algi ve mangan şelat içeren tamamlayıcı bir yem ve yem katkı maddesidir.

NEDEN TERCİH EDİLMELİ

Maya kabukları (hücre duvarı) B vitamini, protein, iz mineraller ve aminoasitler yönünden zengindir. MAYUN PLUS günlük düzenli kullanımda; hayvanların bağırsaklarında hastalık yapan bakterilere karşı koruma sağlar. Hayvanların bağışıklık sistemini destekler. Süt, süt yağı ve canlı ağırlığın artmasına destek olur. Toksinleri bağlayarak olumsuz koşulların azalmasına destek olur. Bağırsağın savunma sistemini destekler. Hayvanların iştahını ve yemden yararlanma oranını arttırır. Hayvanlarda önemli bir sorun olan ketosis ve asidozun önlenmesine destek olur. Sıcaklık, nakliye ve yem stresiyle yer değişikliklerinde, geçiş dönemlerinde, uyum sürecinde MAYUN PLUS kullanılması fayda sağlar.

TAVSİYELER

SPONT Nutri MAYUN PLUS Canlı Maya, Deniz Algi ve mangan şelat içeren tamamlayıcı bir yem ve yem katkı maddesidir. Kullanmadan önce mutlaka hayvan besleme uzmanınıza veya veteriner hekiminize danışınız.

YASAL UYARILAR

BU ÜRÜN BİR İLAÇ DEĞİLDİR VE TEDAVİ AMACIYLA KULLANILAMAZ. Bu sayfada bulunan bilgiler ve tavsiyeler bilgilendirme amaçlıdır. Kullanmadan önce mutlaka uzmana danışınız. Ürün etiketinde bulunan tüm bilgileri dikkatlice okuyunuz. KUZEY NUTRİTİON ürünün hatalı kullanılmasından kaynaklanabilecek olumsuz tüm durumlardan asla sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. 

 

KUZEY NUTRİTİON T.C. TARIM VE ORMAN BAKANLIĞINCA YETKİLENDİRİLMİŞ aTR-0500076 | 20.06.2018 NOLU ONAYA TABİ YEM KATKI ÜRÜNLERİ ÜRETİCİSİDİR

bottom of page