top of page

FERVİTOLİ

BESİ VE SÜT SIĞIRLARINA ÖZEL ÜREME DESTEKLEYİCİ

ÜRÜN ADI

FERVİTOLİ

MARKA

SPONT NUTRİ

ÜRÜN KODU

SPK-FRT055PRSIS

ÜRÜN GRUBU

SIĞIRLAR

ÜRÜN SINIFI

YEM KATKI MADDESİ

ÜRÜN FORMU

TOZ

AMBALAJ

25 KG KRAFT

MENŞEİ

YERLİ ÜRETİM

ÜRÜN HAKKINDA

SPONT Nutri FERVİTOLİ A, D, E ve B vitaminleri, mineraller, amino asitler, yağ asitleri ve bitkisel ekstrakt içeren üreme destekleyici bir yem katkı maddesidir.

NEDEN TERCİH EDİLMELİ

SPONT Nutri FERVİTOLİ günlük düzenli kullanımda; sığırların vitamin, mineral ve enerji ihtiyacının karşılanmasına destek olur. Güç doğum, metrit ve süt humması görülme riskini azaltır. Hayvanların bağışıklık sistemini destekler. Doğum öncesi ve sonrası yoğun stres altındaki hayvanların eş atmama problemini azaltır. İlk kızgınlığın görülme süresini kısaltır. Daha iyi meme sağlığı ve ayak tırnak sağlığı sunar. Kızgınlıktaki düzensizlikleri azaltır. Doğum sonrası metabolik hastalık riskinin azalmasına destek olur. Hayvanların iştahını ve yemden yararlanma oranını arttırır.

TAVSİYELER

SPONT Nutri FERVİTOLİ A, D, E ve B vitaminleri, mineraller, amino asitler, yağ asitleri ve bitkisel ekstrakt içeren üreme destekleyici bir yem katkı maddesidir. Kullanmadan önce mutlaka hayvan besleme uzmanınıza veya veteriner hekiminize danışınız.

YASAL UYARILAR

BU ÜRÜN BİR İLAÇ DEĞİLDİR VE TEDAVİ AMACIYLA KULLANILAMAZ. Bu sayfada bulunan bilgiler ve tavsiyeler bilgilendirme amaçlıdır. Kullanmadan önce mutlaka uzmana danışınız. Ürün etiketinde bulunan tüm bilgileri dikkatlice okuyunuz. KUZEY NUTRİTİON ürünün hatalı kullanılmasından kaynaklanabilecek olumsuz tüm durumlardan asla sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. 

 

KUZEY NUTRİTİON T.C. TARIM VE ORMAN BAKANLIĞINCA YETKİLENDİRİLMİŞ aTR-0500076 | 20.06.2018 NOLU ONAYA TABİ YEM KATKI ÜRÜNLERİ ÜRETİCİSİDİR

bottom of page