top of page

HOOFTY

BESİ VE SÜT SIĞIRLARINA ÖZEL AYAK TIRNAK DESTEKLEYİCİ YEM KATKISI

ÜRÜN ADI

HOOFTY

MARKA

SPONT NUTRİ

ÜRÜN KODU

SPK-HFT055PRSISB

ÜRÜN GRUBU

SIĞIRLAR

ÜRÜN SINIFI

YEM KATKI MADDESİ

ÜRÜN FORMU

TOZ

AMBALAJ

25 KG KRAFT

MENŞEİ

YERLİ ÜRETİM

ÜRÜN HAKKINDA

SPONT Nutri HOOFTY içeriğinde E ve B vitaminleri, mineraller, biyotin, keratin ve canlı maya bulunan besi ve süt sığırlarında ayak ve tırnak sağlığı için kullanılan destekleyici bir yem katkısıdır.

NEDEN TERCİH EDİLMELİ

SPONT Nutri HOOFTY düzenli kullanımda; Hayvanların tırnak ve tüyleri ile yumuşak dokuların güçlenmesine yardımcı olur. Ayak ve tırnak problemlerinden kaynaklı verim düşüklüğü, üreme problemleri gibi riskleri azaltır. Hayvanların ayak tırnak problemlerinde tedaviye destek amacıyla kullanılır. Kış ve yaz aylarına girmeden önce 1 ay günlük düzenli kullanılması tavsiye edilir.

TAVSİYELER

SPONT Nutri HOOFTY içeriğinde E ve B vitaminleri, mineraller, biyotin, keratin ve canlı maya bulunan besi ve süt sığırlarında ayak ve tırnak sağlığı için kullanılan destekleyici bir yem katkısıdır. Kullanmadan önce mutlaka hayvan besleme uzmanınıza veya veteriner hekiminize danışınız.

YASAL UYARILAR

BU ÜRÜN BİR İLAÇ DEĞİLDİR VE TEDAVİ AMACIYLA KULLANILAMAZ. Bu sayfada bulunan bilgiler ve tavsiyeler bilgilendirme amaçlıdır. Kullanmadan önce mutlaka uzmana danışınız. Ürün etiketinde bulunan tüm bilgileri dikkatlice okuyunuz. KUZEY NUTRİTİON ürünün hatalı kullanılmasından kaynaklanabilecek olumsuz tüm durumlardan asla sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. 

 

KUZEY NUTRİTİON T.C. TARIM VE ORMAN BAKANLIĞINCA YETKİLENDİRİLMİŞ aTR-0500076 | 20.06.2018 NOLU ONAYA TABİ YEM KATKI ÜRÜNLERİ ÜRETİCİSİDİR

bottom of page