top of page

GROW CALF

BUZAĞI GELİŞİM DESTEKLEYİCI YEM KATKISI

ÜRÜN ADI

GROW CALF

MARKA

SPONT NUTRİ

ÜRÜN KODU

SPK-GCA055PR-BZ

ÜRÜN GRUBU

BUZAĞILAR

ÜRÜN SINIFI

YEM KATKI MADDESİ

ÜRÜN FORMU

TOZ

AMBALAJ

25 KG KRAFT

MENŞEİ

YERLİ ÜRETİM

ÜRÜN HAKKINDA

SPONT Nutri GROW CALF A, D, E ve B vitaminleri, mineraller, amino asitler, maya, yağ asitleri, proteinler ve probiyoktikler içeren buzağıların gelişimini destekleyici bir yem katkı maddesidir.

NEDEN TERCİH EDİLMELİ

SPONT Nutri GROW CALF yüksek amino asit içeriğiyle günlük düzenli kullanımda; BUZAĞILARIN günlük vitamin, mineral, enerji ve protein ihtiyacının karşılanmasına destek olur. Buzağıların vücut direncinin artmasına ve bağışıklık sisteminin güçlenmesine yardımcı olur. Buzağıların canlı ağırlığın artmasına destek olur. Vücut ve kemik gelişimini destekler. Metabolik hastalık riskinin azalmasına destek olur. Buzağıların iştahını ve yemden yararlanma oranını arttırır. Ayak ve tırnakların güçlenmesine yardımcı olur. Buzağı ishallerinden kaynaklı riskleri azaltır. Buzağıların ishallere karşı daha dirençli olmasına yardımcı olur. Buzağıların bağırsak florasını güçlendirerek erken yeme geçmesine katkı sağlar.

TAVSİYELER

SPONT Nutri GROW CALF A, D, E ve B vitaminleri, mineraller, amino asitler, maya, yağ asitleri, proteinler ve probiyoktikler içeren buzağıların gelişimini destekleyici bir yem katkı maddesidir. Kullanmadan önce mutlaka hayvan besleme uzmanınıza veya veteriner hekiminize danışınız.

YASAL UYARILAR

BU ÜRÜN BİR İLAÇ DEĞİLDİR VE TEDAVİ AMACIYLA KULLANILAMAZ. Bu sayfada bulunan bilgiler ve tavsiyeler bilgilendirme amaçlıdır. Kullanmadan önce mutlaka uzmana danışınız. Ürün etiketinde bulunan tüm bilgileri dikkatlice okuyunuz. KUZEY NUTRİTİON ürünün hatalı kullanılmasından kaynaklanabilecek olumsuz tüm durumlardan asla sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. 

 

KUZEY NUTRİTİON T.C. TARIM VE ORMAN BAKANLIĞINCA YETKİLENDİRİLMİŞ aTR-0500076 | 20.06.2018 NOLU ONAYA TABİ YEM KATKI ÜRÜNLERİ ÜRETİCİSİDİR

bottom of page