top of page

HAKKIMIZDA

SAĞLIKLI BİR GELECEK İÇİN BURADAYIZ

Dünya nüfusu hızla artarken yeterli ve sağlıklı gıdaya ulaşmak her geçen gün zorlaşıyor. İnsanlığı besleyen bitkisel ve hayvansal kaynaklı besinler de; iklim değişikliği, üretim alanlarının daralması, bilinçsiz üretim, insan iş gücünün azalması vb. nedenlerle verim kayıpları da hızla artıyor. Tüm bunların yaratacağı sorun hepimizi ve hatta gelecek nesilleri de doğrudan ilgilendiriyor.

İnsan beslenmesinde büyük yeri olan hayvansal kaynaklı besinlerin üretimi bitkisel ürünlerin kalitesiyle doğrudan ilgilidir. Bitkisel ürünlerin yetersizliği ve kalitesiyle ilgili tüm sorunlar hayvansal besin üretiminde verimi ve kaliteyi büyük oranda etkiliyor. Tüm bu riskler artık hayvansal besinlerin üretiminde hayvansal gıda takviyelerini zorunlu hale getiriyor.

İşte tüm bu nedenlerle tarım ve hayvancılık sektöründe uzun yıllar boyunca edindiğimiz deneyim ve bilgi birikimi, yüksek teknoloji ve imalat konusunda uzmanlaşmış profesyonel ekibimizle; hayvan yetiştiriciliğinde yüksek verim ve hayvansal ürünlerde yüksek kaliteye ulaşabilmek için Amasya ilinde kurmuş olduğumuz fabrikamızda yem katkı ürünleri üretiyoruz.

Ürettiğimiz her üründe yüksek kalite standartlarını ve en önemlisi bilimsel verileri çok önemsiyoruz bu nedenle AR-GE yatırımlarımızı ve çalışmalarımızı her geçen gün arttırıyoruz. Saha ekiplerimizle sonuçları her zaman yerinde gözlemliyoruz.

Kısacası insanlığın sağlıklı hayvansal besinlere ulaşabilmesi, hayvanlarında sağlıklı bir yaşam sürerek verimini arttırması için tüm inanç ve gücümüzle her güne değer katarak çalışıyoruz.

NELER ÜRETİYORUZ

Amasya ilinde bulunan fabrikamızda; büyükbaş ve küçükbaş besi ve süt hayvanları, kanatlı hayvanlar, pet hayvanları, arıcılık, balıkçılık, egzotik hayvanlar gibi geniş bir hayvan ırk/cins/tür grubuna;  vitamin, mineral, aminoasit içeren sıvı, toz, tablet, krem, granül ve pelet yem katkı ürünleri (premiksler, mamalar, yalama kovaları vb.) üretiyoruz.

Ürün yelpazemizin en değerli ürün grubu olan ve üretim teknolojisi ve üretim prosesiyle Türkiye'de ilk olan BYPASS'lı ürünlerle hayvan beslemedeki hedeflerimizi bir adım daha ileriye taşıdık. Yem katkı ürünlerini bypasslayarak ortaya çıkarttığımız bypass yağ ve bypass promix gibi ana ürün gruplarımızı hayvancılığın geleceğine sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

ÖZEL ÇÖZÜMLER SUNUYORUZ

Biz klasik bir üretim modelini değil özel çözümler sunabilen bir üretim modelini benimsiyoruz. Bu nedenle hızlı üretim kabiliyetimizle fabrikamızda hayvancılık işletmelerine özel ürünler üreterek işletmelere önemli bir destek sağlıyoruz. 

Happy Farmer_edited_edited.jpg
WhatsApp Image 2021-12-19 at 16.39_edited.jpg

ÜRETİM TESİSİMİZ

Bypasslama teknolojisine sahip Türkiye'nin ilk üretim tesisini Amasya'da kurduk.

Bu gurur hepimizin...

bottom of page