top of page

BUFFER PLUS

BESİ VE SÜT SIĞIRLARINA ÖZEL MAYALI VE DENİZ ALGLİ TAMPON ASİT GİDERİCİ

ÜRÜN ADI

BUFFER PLUS

MARKA

SPONT NUTRİ

ÜRÜN KODU

SPK-BFF055PRSKK-P

ÜRÜN GRUBU

SIĞIR - KOYUN - KEÇİ

ÜRÜN SINIFI

YEM KATKI MADDESİ

ÜRÜN FORMU

TOZ

AMBALAJ

25 KG KRAFT

MENŞEİ

YERLİ ÜRETİM

ÜRÜN HAKKINDA

SPONT Nutri BUFFER PLUS mineraller, amino asit, deniz algi, canlı maya ve toksin bağlayıcılar içeren büyükbaş ve küçükbaş besi ve süt hayvanlarına özel tampon asit giderici bir yem katkı maddesidir.

NEDEN TERCİH EDİLMELİ

SPONT Nutri BUFFER PLUS günlük düzenli kullanımda; hayvanların işkembe PH 'ını düzenlemede ve sindirim sistemindeki yararlı organizmaların popülasyonunu artırmaya yardımcı olur. Ruminantlarda yoğun nişasta tüketimine bağlı oluşan rumen içi asitliliği dengeleyerek oluşabilecek asidozu ve asidoza bağlı problemleri azaltır. Hayvanların et, süt ve döl veriminin artmasına destek olur. Hayvanların bağışıklık sistemini destekler. Süt, süt yağı ve canlı ağırlığın artmasına destek olur. Toksinleri bağlayarak olumsuz koşulların azalmasına destek olur. Metabolik hastalık riskinin azalmasına destek olur. Hayvanların iştahını ve yemden yararlanma oranını arttırır. Ayak tırnak problemlerinin azalmasına, ayak ve tırnakların güçlenmesine yardımcı olur.

TAVSİYELER

SPONT Nutri BUFFER PLUS mineraller, amino asit, deniz algi, canlı maya ve toksin bağlayıcılar içeren büyükbaş ve küçükbaş besi ve süt hayvanlarına özel tampon asit giderici bir yem katkı maddesidir. Kullanmadan önce mutlaka hayvan besleme uzmanınıza veya veteriner hekiminize danışınız.

YASAL UYARILAR

BU ÜRÜN BİR İLAÇ DEĞİLDİR VE TEDAVİ AMACIYLA KULLANILAMAZ. Bu sayfada bulunan bilgiler ve tavsiyeler bilgilendirme amaçlıdır. Kullanmadan önce mutlaka uzmana danışınız. Ürün etiketinde bulunan tüm bilgileri dikkatlice okuyunuz. KUZEY NUTRİTİON ürünün hatalı kullanılmasından kaynaklanabilecek olumsuz tüm durumlardan asla sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. 

 

KUZEY NUTRİTİON T.C. TARIM VE ORMAN BAKANLIĞINCA YETKİLENDİRİLMİŞ aTR-0500076 | 20.06.2018 NOLU ONAYA TABİ YEM KATKI ÜRÜNLERİ ÜRETİCİSİDİR

bottom of page