top of page

AMİNOVİTOXİ

BROYLER VE YUMURTA TAVUKLARINA ÖZEL AMİNO ASİT VE VİTAMİN KOMPLEXİ

ÜRÜN ADI

AMİNOVİTOXİ

MARKA

SPONT NUTRİ

ÜRÜN KODU

SPS-AMV055SVBYT

ÜRÜN GRUBU

KANATLI HAYVANLAR

ÜRÜN SINIFI

YEM KATKI MADDESİ

ÜRÜN FORMU

SIVI

AMBALAJ

1 LT ŞİŞE

MENŞEİ

YERLİ ÜRETİM

ÜRÜN HAKKINDA

SPONT Nutri AMİNOVİTOXİ broyler ve yumurta tavuklarına özel hazırlanmış A, D, E ve B vitaminleri, amino asit ve antioksidan içeren destekleyici bir amino asit ve vitamin kompleksidir.

NEDEN TERCİH EDİLMELİ

Kanatlı hayvanlar için vitaminler ve amino asitler protein sentezi için çok önemli rol oynar. AMİNOVİTOXİ yüksek vitamin ve amino asit içeriğiyle düzenli kullanımda; hayvanların günlük vitamin ve aminoasit ihtiyaçlarının karşılanmasına destek olur. Yemden faydalanmayı ve hayvanların iştahını arttırarak et ve yumurta veriminin yükselmesine destek sağlar. Sindirim sistemindeki florayı ve bağışıklık sistemini güçlendirir. Tavukların iskelet ve tüy yapılarını güçlendirir. Hayvanların üreme gücünü destekler.

TAVSİYELER

AMİNOVİTOXİ tamamlayıcı bir yem katkı maddesidir. Kullanmadan önce mutlaka hayvan besleme uzmanınıza veya veteriner hekiminize danışınız. Etiket ve ambalaj üzerindeki tüm genel ve özel uyarıları okuyunuz. Yumurta ve Broyler Tavuklarında 0,5-1 lt/ton Suya Karıştırılarak Kullanılır

YASAL UYARILAR

BU ÜRÜN BİR İLAÇ DEĞİLDİR VE TEDAVİ AMACIYLA KULLANILAMAZ. Bu sayfada bulunan bilgiler ve tavsiyeler bilgilendirme amaçlıdır. Kullanmadan önce mutlaka uzmana danışınız. Ürün etiketinde bulunan tüm bilgileri dikkatlice okuyunuz. KUZEY NUTRİTİON ürünün hatalı kullanılmasından kaynaklanabilecek olumsuz tüm durumlardan asla sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. 

 

KUZEY NUTRİTİON T.C. TARIM VE ORMAN BAKANLIĞINCA YETKİLENDİRİLMİŞ aTR-0500076 | 20.06.2018 NOLU ONAYA TABİ YEM KATKI ÜRÜNLERİ ÜRETİCİSİDİR

bottom of page