top of page

Avrupa Birliği Yem Katkı Maddeleri Kayıt Listesi

KUZEY NUTRİTİON GIDA TARIM HAYVANCILIK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
TÜRKİYE CUMHURİYETİ TARIM VE ORMAN BAKANLIĞINCA YETKİLENDİRİLMİŞ

aTR-0500076 | 20.06.2018 NOLU ONAYA TABİ YEM KATKI ÜRÜNLERİ ÜRETİCİSİDİR

YEM KATKI MADDELERİ

2-Etil-3,(5or6)Di Metilpirazin / CAS No. 55031-15-7 / Flavis No. 14.100 Tatlandırıcılar Doğal/Yapay

ALT SINIFLANDIRMA

Tatlandırıcılar Doğal/Yapay

TANIMLAYICI NO

KATKI ADI | AKTİF MADDE

2-Etil-3,(5or6)Di Metilpirazin / CAS No. 55031-15-7 / Flavis No. 14.100

AÇIKLAMA

Kuzey Nutrition Abone Ol_Bypass_promix_yem_katkıları_hayvan_yemleri_vitaminler_kuş_ürünler

Hayvan beslemede kullanılan tüm yem katkı maddelerini, hayvanlarınıza özel yem katkı premikslerini bizden temin edebilirsiniz. Daha fazla bilgi için talep formunu doldurabilir veya çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

SAĞLIKLI BİR GELECEK İÇİN BURADAYIZ

İnsan beslenmesinde büyük yeri olan hayvansal kaynaklı besinlerin üretimi bitkisel ürünlerin kalitesiyle doğrudan ilgilidir. Bitkisel ürünlerin yetersizliği ve kalitesiyle ilgili tüm sorunlar hayvansal besin üretiminde verimi ve kaliteyi büyük oranda etkiliyor. Tüm bu riskler artık hayvansal besinlerin üretiminde hayvansal gıda takviyelerini zorunlu hale getiriyor.

İşte tüm bu nedenlerle tarım ve hayvancılık sektöründe uzun yıllar boyunca edindiğimiz deneyim ve bilgi birikimi, yüksek teknoloji ve imalat konusunda uzmanlaşmış profesyonel ekibimizle; hayvan yetiştiriciliğinde yüksek verim ve hayvansal ürünlerde yüksek kaliteye ulaşabilmek için Amasya ilinde kurmuş olduğumuz fabrikamızda yem katkı ürünleri üretiyoruz.

NELER ÜRETİYORUZ
 

Amasya ilinde bulunan fabrikamızda; büyükbaş ve küçükbaş besi ve süt hayvanları, kanatlı hayvanlar, pet hayvanları, arıcılık, balıkçılık, egzotik hayvanlar gibi geniş bir hayvan ırk/cins/tür grubuna;  vitamin, mineral, aminoasit içeren sıvı, toz, tablet, krem, granül ve pelet yem katkı ürünleri (premiksler, mamalar, yalama kovaları vb.) üretiyoruz.

Ürün yelpazemizin en değerli ürün grubu olan ve üretim teknolojisi ve üretim prosesiyle Türkiye'de ilk olan BYPASS'lı ürünlerle hayvan beslemedeki hedeflerimizi bir adım daha ileriye taşıdık. Hayvansal tüm yem katkı ürünlerini bypasslayarak ortaya çıkarttığımız bypass yağ ve bypass promix gibi bypasslı ana ürün gruplarımızı hayvancılığın geleceğine sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Paketleme Fabrikası
TÜRKİYE'DEKİ
İLK ÜRETİM TESİSİ

Tüm premiksi Bypasslama teknolojisine sahip Türkiye'nin ilk üretim tesisini Amasya'da kurduk. Bu gurur hepimizin...

İŞLETMELERE ÖZEL
PREMİX ÇÖZÜMLERİ

Tüm büyükbaş ile küçükbaş süt ve besi işletmeleri, broyler ve yumurta işletmeleri ile pet hayvanlarına özel premiks üretimiyle hayvancılığa değer katıyoruz...

MARKALARIMIZLA
DÜNYAYA AÇILDIK

Ürün ve hizmetlerimizle dünya pazarının dikkatini üzerimize çektik... Ve artık ülkemizi uluslararası pazarda temsil ediyoruz...

Yem Katkı Maddeleri, Vitaminler, Mineraller, Proteinler, Aminoasitler, Premiksler, Hayvan Yem Katkıları, Buzağı Yem Katkıları, Sığır Yem Katkıları, Koyun Yem Katkıları, Besi Yem Katkıları, Bypass Yağ, Bypass Vitaminler, Bypass Aminoasitler, Bypass Yağlar, Bypass Premiksler, Bypasslı Yem Katkı Maddeleri, Bypass Teknolojisi, Bypass Mineraller, İnek, Dana, Buzağı, Koyun, Keçi, Kuzu, Tavuk, Ördek, At, Sığır, Kuş, Kedi, Köpek, Balık, Hayvan Vitaminleri, Sıvı Vitaminler, Toz Vitaminler, Hayvan Yemleri, Yem Katkı Hammaddeleri, Güncel Yem Katkıları, Yem Katkı Fiyatları, Bypass Yağ Fiyatları, Vitamin Fiyatları, Aminoasit Fiyatları, Vitamin Çeşitleri, Yem Katkı Premiks, Yem Katkı Ürünleri, Yem Katkı Çeşitleri, Premiks, Yem Katkı Maddeleri, Premiks Toz Form, Premiks Pelet Form, Premiks Sıvı Form, Çiftlik Özel Premiksler, Tedavi Edici Ürünler, Endüstriyel Premiksler, Takviye Edici Gıdalar, Süt Premiksi, Et Premiksi, Yalama Blokları, Yalama Kovaları, Buzağı Mamaları, Provitaminler, Büyükbaş Yem Katkıları, Küçükbaş Yem Katkıları, Büyükbaş Vitaminleri, İshal Önleyiciler, Ayak Tırnak Sağlığı, Hayvan Hastalıkları, Buzağı Hastalıkları, Sığır Hastalıkları, Koyun Hastalıkları, Hayvan Besleme, Sığır Besleme, Koyun Besleme, Keçi Besleme, Buzağı Besinleri, Buzağı Yemleri, Koyun Yemleri, Sığır Yemleri, Yem Katkı Maddeleri Fiyatları, Premiks Fiyatları, Bypass Yağ Fiyatları, Bypass Yağ Üreticisi, Premiks Üreticisi, Yem Katkı Listesi

bottom of page